13, 19 i 22 grudnia są dla tych kosmicznie zatwierdzonych dat.

Uncategorized

13, 19 i 22 grudnia są dla tych kosmicznie zatwierdzonych dat.

Podczas gdy zaćmienie Słońca w raku 16 lipca było prawdopodobnie gorzkie, ten powinien być słodki jak ciasto. Sprzęte kraby mogły zobaczyć małżeństwo na horyzoncie, podczas gdy single korzystają z Marsa w Scorpio w twoim piątym domu zabawy i romansu. Nowotwory to naturalne kubki domowe, ale planety sugerują prowadzenie wakacyjnego obwodu imprezowego. Preparty, zwiększ swoją samoocenę à la Królową pewności siebie. Następnie postępuj zgodnie ze zatwierdzonymi przez gwiazdki porady dotyczące dobrego samopoczucia wakacyjnego, aby zachować zdrowie. Ostateczne notatki: Uważaj na odkryte tajemnice (być może nawet własne) około księżyca w pełni 11 grudnia. Rozważ także odłożenie szczypania, jeśli okazja tak naprawdę nie gwarantuje odwetu.

LEO (23 lipca-22 sierpnia)

Leos Rozpocznij miesiąc szczęśliwy jako małż Księżyc w naszym piątym domu zabawy i miłości. Wykorzystaj światło słońca (naszego władcy), szczególnie w dniach 7-8 grudnia. Wyrównanie Neptuna i Venus sugeruje, abyś uczestniczył lub zorganizował błyszczące wydarzenie dla wieków. Jednak do 11 grudnia kąt Neptuna z pełnią księżyca może wywołać powiadomienia na wyciągu z karty kredytowej. Strzeż się wadliwych lub-wyraźnie dla lwów kochających luksus-oszałamiające opłaty. Następnie Mars w Scorpio w czwartym domu domu/rodzinie przez cały miesiąc sugeruje przerażenia przestrzenne lub organizowanie krewnych. 13, 19 i 22 grudnia są dla tych kosmicznie zatwierdzonych dat. Z drugiej strony, do połowy miesiąca restrukturyj swoje podejście do pracy, aby uczynić je zarówno satysfakcjonującym, jak i zrównoważonym. Wreszcie, gdy Jupiter osiedlił się w szóstym domu treningów i dobrego samopoczucia, nadszedł czas, aby rozpocząć nową rutynę. Zaćmienie Słońca z 25 grudnia Księżyc w nowiu energetyzuje Cię do działania. Biorąc pod uwagę potencjalne czkawki finansowe miesiąca, możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, ćwicząc w domu. W przeciwnym razie, jeśli jesteś (niechętny do budżetu) Hopper, taki jak twój, weź Inspo z Lagree Megaformer Challenge. Dodatkowo zarezerwuj wszelkie wizyty MD, które udało ci się na margines.

Virgo (23 sierpnia-22 września)

TBH, nadal przepraszam za dostarczenie twojej Wonder Bread Version of of Bread Of wersji Horoskop odnowy biologicznej w zeszłym miesiącu. (Choć w standardowej modzie Virgo współpracownik cieszył się z praktycznego punktu widzenia…) W każdym razie mam nadzieję, że odkupię się, informując, że grudzień zbliży cię do perfekcji planetarnej! Sześć ciał niebiańskich zgromadzi się w Koziorożcu Ziemi, zwłaszcza w twoim piątym domu prawdziwej miłości. (Ostrzeżenie spoilera: Nowy Rok wnosi najlepsze miłosne aspekty zodiaku do twojego znaku.) Chociaż często jesteś w głowie, twoja perspektywa przesunie się bardziej do twojego serca. Możesz zacząć dokonywać celowych zmian energetycznych, ćwicząc jogiczne otwieracze serca. Moje sugestie obejmują kręgosłupy, takie jak poza mostka, pozę dziobowa i pies skierowany do góry przez Chaturanga-z których wszystkie nadal zapewniają potrzebne uziemienie i pragniesz. Ponadto prawdopodobnie osiągniesz korzyść kariery w dniach poprzedzających pełni księżyc z 11 grudnia. Virgos, zapomnij o biznesie jak zwykle. Jeźdź tą kosmiczną dobrocią, aby wstrząsnąć i pozwól innym rozpoznać i podziwiać cię z najlepiej potencjału.

Libra (23 września-22 października)

Jowisz w Koziorożcu w czwartym domu domu i rodziny od 2 grudnia. Przeczytaj: Uważaj, aby posuwać przestrzeń. Po pierwsze, możesz osiągnąć harmonię przestrzenną Libran za pośrednictwem Feng Shui. Ponadto Venus (twój władca + piękno) pozostaje w czwartym domu do 19 grudnia, więc do tego czasu ulepsz lub udoskonal swój wystrój. W przeciwnym razie miej oko na zbyt dobre umowy o nieruchomości. Twoje wymarzone mieszkanie może się czekać, zwłaszcza nadchodzący 27 grudnia Księżyc Solar Eclipse. Tak, twój portfel może trafić, jak prawdopodobnie w zeszłym miesiącu. Zamiast pogrążyć się w wyrzutach sumienia kupującego, zmień te wydatki jako godne inwestycje. W rzeczywistości długoterminowa strategia i szybkie podejmowanie decyzji są tematami tego miesiąca. Być może jeździsz na kolejce górskiej, ale do Nowego Roku lepiej się wycofać i zrelaksować się w lepszym, jaśniejszym otoczeniu.

Scorpio (23 października 21 listopada)

Otwórz, aktywna komunikacja będzie nazwą gry od 2 grudnia. Będziesz najlepiej, jeśli wykorzystasz dar GAB. Gdy zaczniesz więcej mówić, zauważysz, że sytuacje i relacje będą działać na twoją korzyść. Bądź bezpośredni i dokładny, jak wiem, że skorpiony mogą. Jednak według słów Dorinda Medley, spraw, aby była miło. Umyślne Mars w twoim znaku może być katalizatorem agresji, ale zamiast tego spróbuj przenieść tę energię na bardziej delikatną pasję. (W rzeczywistości badania sugerują, że życzliwość między innymi może wywoływać przyjemność poprzez wytwarzanie oksytocyny i aktywację centrów nagrody mózgu.) Pod względem miłości szepczą słodkie nothings w uchu 3 grudnia, kiedy Macho Mars rozgrzewa Coy Venus. Możesz także zaplanować zabawę lub romantyczne ucieczkę 13 grudnia. Wreszcie, uważaj na Gold-Star Day z 27 grudnia. Słońce, z natury, rządząc twoim 10. Domem Honorów, zdarza się, że doskonale dostosowuje się do Jowisza, z natury rządząc swoim drugim domem zarobków. Przeczytaj: Win -praca/pieniądze może być nieuchronne.

Chcesz dowiedzieć się o nadchodzącym roku? Oczywiście, że jesteś! Sprawdź swoje horoskopy Wellness w 2020 r. .

Z Merkury i Mars Stactioning Direct (odpowiednio 3 i 13 listopada), powinniśmy być w stanie oddychać nieco łatwiej w miarę postępu sezonu Scorpio. Rozważ to coś, za co można być wdzięcznym, zanim toczą się Święto Dziękczynienia! A jeśli nadal czujesz się utknięty lub zniechęcony, pamiętaj, aby zawsze patrzeć w górę – to znaczy planet.

Jak zwykle przeczytaj swoje słońce i znaki rosnące, aby lepiej zrozumieć, jak uczynić w tym miesiącu dobre jeden. Masz to!

listopad 2020 Wellness Horoskopy

Aries (21 marca-19 kwietnia 19)

Nie tylko Mercury nie tylko wychodzi 3 listopada, ale na Marsie (Działanie + twój władca) kończy własną 9-tygodniową wsteczną 13 listopada. Znaczenie: Wszystkie twoje operacje ukrycia mogą zacząć widzieć światło dzienne. Jeśli pracujesz nad długoterminowym celem, wiedz, że prawdopodobnie zobaczy swój szczyt do połowy stycznia 2021 r. Pomyśl o tym, co chciałbyś osiągnąć do tego czasu, i pracuj wstecz, aby stworzyć niezawodny plan sukcesu. Będziesz w szczególnie dobrym miejscu, aby uzupełnić postępy od 6 listopada naprzód, o ile jesteś bardzo specyficzny dla swoich celów i przejdziesz przez swój porządek z dopracowanym grzebieniem. Pamiętaj: Ponieważ Mars wciąż w Baranie do grudnia jesteś niezmienny, aby pokonać wszystko i wszystko, na co się zastanawiałeś. Jednocześnie pracuj jednak nad twoją zdolnością do łączenia się. Podaj swoje potrzeby i wszelkie punkty bólu-przy pracy, zakochana-bardziej wyraźnie.

Bykus (20 kwietnia-20 maja)

Odjeżdżaj z energii 31 października pełnego Blue Moon. rozpoznać i świętować swoją indywidualność. Po wykorzystaniu specjalnych talentów możesz zacząć dokonywać znaczących zmian w celu zaktualizowania codziennego życia. W szczególności Jowisz i Pluton Condaunt w Koziorożcu Ziemi 6 listopada to idealny czas na osobiste przełom. Lub przynajmniej uważaj na te spostrzeżenia do połowy miesiąca, kiedy Mars Retrograde nacisk na autorefleksję Bullsa dobiega końca. Później, w pobliżu zaćmienia Lunar z 30 listopada, możesz stawić czoła zaskoczeniu, jeśli chodzi o twoje finanse. Najlepszy przypadek: może to być niespokojne. Najgorszy przypadek: może to być niesmaczne uderzenie na twoje konto bankowe. Przedtema się wcześniej, aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie dobrych zysków. Pozytywnie, miesiąc kończy się dużą ilością ciepła w twoim życiu miłosnym. Ciesz się obfitymi korzyściami z Big O!

Gemini (21 maja-20 czerwca)

Na szczęście twoja wrodzona zdolność adaptacyjna będzie dobrze służyć w listopadzie-Remerogrades i Mars Retrogrades, niech bądź cholerny. . Wiesz lepiej niż rozrywkę fałszywych i dziwacznych teorii, więc wyeliminował każdy hałas. Jeśli potrzebujesz wytchnienia, aby zachować spokój, rozważ przynajmniej krótki detoksykacja mediów społecznościowych i zachowaj krótką kontrolę wiadomości. Podobnie, nie bój się przyjmować wolniejszego podejścia do pracy, jeśli czekasz, aż inne utwory się na miejsce. Wreszcie, przygotuj się na silne energie około 30 listopada zaćmienie Lunar w swoim znaku. Niektóre osoby z twojej przeszłości (około 2011/2012) mogą wyjść z stolarki. W przeciwnym razie scenariusze z udziałem twojej matki, macierzyństwa lub pielęgnacji mogą wychodzić na pierwszy plan. Przede wszystkim chroń swoją energię emocjonalną i dobre samopoczucie nagrody od wewnątrz. Godnym astrohack jest wyczyszczenie rutyny, niezależnie od tego, czy to jeść więcej pokarmów i/lub przejście na czystą pielęgnację skóry.

Rak (21 czerwca-22 lipca)

Mars Retrograde wciąż wpływa na obszar pracy na twoim wykresie do 13 listopada. Chociaż wydaje się, że sprawy są zatrzymane lub ospałe, wiedz, że tak jest Słowo operacyjne tutaj. Możesz zobaczyć dramatyczny postęp, gdy tylko Mars Retro się zakończy lub bliżej zaćmienia Słońca w połowie grudnia. Jeśli możesz nieco dłużej, jeszcze większe szanse na profesjonalne zwycięstwa obfitują pod koniec stycznia. Jeśli jesteś Jones, aby zestalić pracę, wygrywa wcześniej, okrążyć od 12 do 17 listopada – choć lekko stąpnąć. Musisz rozpocząć kampanię, aby zdobyć zielone światła na całej planszy, a jednocześnie nie nadepnąć na czyjeś u stóp. Wszystko powiedziawszy, trzymaj głowę nisko (-ish), jednocześnie utrzymując podbródek w górę. Pomijając politykę biurową, nie trać z oczu swojej wartości. Zajmij się tym, co osiągnąłeś od wiosny i okazuj sobie trochę miłości!

Leo (23 lipca-22 sierpnia)

Mówią, że LEO są naturalnymi przywódcami urodzonych Sezon zodiaku i Scorp jest przykładem. Pomimo wstecznych rtęci i Marsa, podeszłeś do okazji nie tylko po to, by być szybkim na nogach i dowodzić (zoom) pokojem, ale także po to, by dostać się jako wizjonera. Co więcej, twoje wzniesienie nie jest napędzane stereotypowym ego Leonine, ale dążeniem do rozwoju osobistego i w pełni ucieleśnia swoją autentyczność. To naprawdę coś, z czego można być dumnym. Mazel Tov! Od 6 do 19 listopada to idealny czas na wypłatę tego trendu w trybie w trybie szefowym. Należy pamiętać, że wszelkie wygrane nie są wyłącznie twoje – rozpoznaj część, w której (przeszłość, teraźniejszość i przyszłe) czynniki rodzinne w twoim sukcesie. Pomijając, zaćmienie Księżyca z 30 listopada zachęca cię do zerwania niezgodnych więzi społecznych.

Panna (23 sierpnia-22 września)

Czy czujesz się jeszcze bardziej komfortowo w wstrząsaniu? Jak omówiliśmy w ciągu ostatnich kilku miesięcy, yourpillstore.com planety nakłaniają cię do wyjścia ze strefy komfortu na korzyść szybkiej transformacji i radykalnej uczciwości. Nowa: w warunkach postaw, umiejętności, nauki itp.-to nazwa gry na End-of-z 2020 r. Nie bój się mówić i przeszkadzać w pokoju (à la Fellow Virgo Ludacris), o ile pozostaniesz wiernym sobie. Pamiętaj: im większe ryzyko, tym większa nagroda. Następnie, w połowie miesiąca, znajdź kreatywny ujście do wyrażania siebie. Następnie, wraz z końcem miesiąca, udoskonal swoje długoterminowe cele, aby upewnić się, że jesteś na dobrej drodze, gdy ciągle wchodzisz. Czy Twoja praca jest nadal zgodna z twoimi ewoluującymi wartościami? Czy którekolwiek z twoich relacji jest w przepływie – a jeśli tak, czy są warte twojej energii? Tylko ty masz odpowiedź.

Libra (23 września-22 października)

Jeśli przez jakiś czas czujesz się nachylony-jak to praktyczne życie codziennego życia dostają Sposób na twoje większe pomysły i aspiracje – wiedząc, że sprawy wkrótce się rozjaśnią i nadawane. Po pierwsze, Mercury (komunikacja) jest bezpośrednio w twoim znaku 3 listopada, który powinien otworzyć nowe możliwości (i ujawnić odpowiedni Intel) przez pierwszą połowę miesiąca. Następnie mocno trzymaj się grudniowego przesilenia zimowego, która wprowadza prornicę, która szczególnie ci przyniesie korzyści. W świetle tych wydarzeń pozostań skoncentrowany i nie nadmiernie się wyrażaj w tym miesiącu. Ściganie terminów i/lub ogonów innych ludzi wykolei cię tylko od pokoju i łatwości. Ostatecznie przekazuj neutralne, zrównoważone zachowanie. Teraz jest najlepszy czas na relaks, ładowanie i daje sobie trochę miejsca. Unikaj podejmowania żadnych poważnych zobowiązań, dopóki nie odpoczywasz i zresetujesz.

Scorpio (23 października-21 listopada)

Sezon z okazji urodzin! Świętując się kolejnym rokiem starszym, prawdopodobnie zastanowicie się, gdzie teraz jesteś, a miejsce, w którym chcesz być. Po pierwsze, jeśli nie zacząłeś aktualizować swojej rutyny zdrowia i dobrego samopoczucia w zeszłym miesiącu, uważaj to za godne do zrobienia. Dowiedz się, że odpowiednie pokarmy wyjątkowo dla ciebie, dążą do przynajmniej bazowej aktywności fizycznej itp. Bądź dobry dla swojego ciała, a następnie sprawdź umysł. Ustaw swoje intencje na nadchodzący rok do 15 listopada nowiu na swoim znaku, ale trzymaj swoje zamiary i pragnienia. Udostępnij z innymi tylko w razie potrzeby. Jednak jeśli chodzi o wspólne projekty i inne partnerstwa, pozwól sobie swobodniej mówić – przejdź do tego, co może. W razie potrzeby przerób fundamenty, na których budowane są te relacje, aby uwolnić nieustanną energię i oddychać nowe życie w swoje przedsięwzięcia.

Strzelca (22 listopada 21 grudnia)

Pełny 31 października Full Blue Moon skoncentruje się na skupieniu się na swoim związku z ciałem. Uważaj na wszelkie zużycie i słuchaj, co próbuje się z tobą komunikować. Rozważ częstsze rozciąganie lub dodawanie pianki do rutyny wellness, aby wypracować wszystkie załamania. Podobnie nagroda lepsze nawyki żywieniowe i zadaj sobie pytanie, czy niektóre suplementy mogą pomóc w rozwiązaniu największych obaw. Następnie przewiduj długo oczekiwane lukratywne wydarzenia, które powinny zostać około 12 listopada z trzecim koniunkcją Jowisza Jowisza z 2020 roku-podpisem pewnego sukcesu. (Pamiętaj, że Jupiter jest również twoją rządzącą planetą, która dodatkowo rządzi szczęściem.) Chociaż nie możesz otrzymać grosze, przynajmniej będziesz mieć ostrzejszą spółkę finansową, która może zwiększyć wartość netto i własną wartość. Wreszcie, zarysuj swoje największe cele sezonem SAG i przygotuj się na rozpoczęcie prosperującej nowej ery w przyszłym miesiącu.

Koziorożec (22 grudnia 19 stycznia)

Trzymając się z dala od agresorów A stresory są kluczowe dla czapek w listopadzie. Po pierwsze, strategicznie wycofują się z intensywnych ludzi lub scenariuszy; Nic dobrego nie pochodzi od zaangażowania się z nimi. Następnie okrąż 12 listopada do 17 listopada. Niespodzianki lub punkty zwrotne obfitują, więc wyczyść swój harmonogram, spotykaj się z rozwojem i bądź gotowy do odpowiedniego działania. Przez cały czas upewnij się, że nic nie gubi się w tłumaczeniu. Następnie, jeśli zaniedbujesz samoopiekę na korzyść powodzenia sukcesu, pamiętaj o priorytecie swojego zdrowia w tym miesiącu. W szczególności zaćmienie Księżyca z 30 listopada zachęci cię do zdobycia zwycięstwa wellness, niezależnie od tego, czy przyjmuje to więcej witaminy C, zmniejszenie stresu poprzez ćwiczenia, czy eksperymentowanie z zimną terapią i oddechem à la Wim Hof. Wreszcie, znajdź czas dla przyjaciół, którzy nigdy nie podnoszą na duchu.

Aquarius (20 stycznia-18-lutego)

Przez wiele ostatnich trzech lat byłeś zmuszony dorastać i umorzyć praktycznością życia codziennego. Jako znak powietrzny zazwyczaj wolisz większą elastyczność i miejsce do oddychania, że ​​tak powiem – i na szczęście Twój czas na wyemitowanie jest prawie.

Contents